Zenit AP

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Дренажні насоси Zenit серії АР

  Електронасоси з крильчаткою високого тиску

 Сімейство ALTA PREVALENZA (AP) складається з електронасосів із занурювальною крильчаткою відкритого багатоканального типу з великим натиском. Знаходить застосування за наявності чистої чи каламутної води з наявністю піску чи невеликих твердих, але з волокнистих тіл. Застосовується в таких сферах, як житловий сектор, громадський, полив або випорожнення колодязів для видалення піску. Завдяки значному манометричному натиску, вони дають відмінні результати для влаштування водних ігор та фонтанів. Насоси з двигунами потужністю 0,74...1,5 кВт Крильчатка AP, встановлена на двигуни потужністю до 1,5 кВт, знаходить застосування за наявності чистої води. Призначається для побутового або промислового застосування за наявності твердих тіл розміром до 7 мм. AP BluePRO Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований 2-ма оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води з невеликим вмістом піску. значний анометричний натиск робить цю серію придатною для водних ігор та декоративних фонтанів. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.

  AP BluePRO

 Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований двома оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу. Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води з невеликим вмістом піску. значний манометричний натиск робить цю серію придатною для водних ігор та декоративних фонтанів. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.

 APS

 Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу. Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води з невеликим вмістом піску. значний манометричний натиск робить його придатним для поливу та рибництва. APE Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу. Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води з невеликим вмістом піску. Значний манометричний натиск робить його придатним для поливу та рибництва.

 APF

 Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX. Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. APF може використовуватися за наявності рідин зі слідами займистих речовин або ж у загазованій атмосфері. Насоси з двигунами потужністю 1,8...10 кВт Моделі з двигунами до 10 кВт призначаються для промислового застосування завдяки великому тиску, особливо для таких галузей, як сільське господарство, рибництво та полив. Ідеальний для обробки чистої води, трохи насиченої домішками, атмосферних стоків і дренажної води або води з піском з гранулами до 10 мм.

 APN

Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. ця серія є у вибухозахищеній версії ATEX. Рекомендується для чистої, атмосферної води та дренажної води. значний манометричний натиск забезпечує відмінні результати при влаштуванні водних ігор та декоративних фонтанів, придатний для використання у сільському господарстві, поливі та рибництві. ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення).

 APP

Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. двигун у масляній ванні. Застосовується для чистої піску, що містить, атмосферної води, дренажної води. значний манометричний напір забезпечує ет відмінні результати при влаштуванні водних ігор та декоративних фонтанів, придатний для використання в сільському господарстві, поливі та рибництві.

 Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

Завантажити файл(и) опису APF.pdf APN.pdf APP.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua