Zenit GR

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Насоси занурювальні Zenit з різальним механізмом (подрібнювачем) GR-GRP-GR-Blue-Pro

Насоси з подрібнювачем Сімейство GRINDER (GR) характеризується електронасосами з занурювальною крильчаткою багатоканального, відкритого типу із системою подрібнення на вході. Призначення змінюється залежно від поєднання із 2-х або 4-полюсними двигунами. у першому випадку знаходить застосування у тваринництві та харчовій промисловості, за наявності каналізаційних стоків. У другому випадку застосовується в основному в сільському господарстві та тваринництві, за наявності рідин із високим вмістом домішок. Насоси з двигунами потужністю 0,74...7,2 кВт - 2 полюси Крильчатка GR, розроблена для досягнення великого напору та високої продуктивності, встановлюється на двигуни потужністю до 7,2 кВт та знаходить застосування у тваринництві, харчовій промисловості, цивільному секторі, а також усюди, де необхідно подрібнювати домішки рідини. На сполученій пластині виготовлена антиблокувальна система (Anti Clogging System, захисна система від засмічення), що складається з канавки, яка сприяє виведенню подрібнених тіл, забезпечуючи тим самим незасмічність насоса та швидкий перезапуск навіть за невеликої потужності.

GR BluePRO Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований двома оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу. Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Рекомендується за наявності волокнистих тіл, а також для нефільтрованих стічних каналів цивільного походження. цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання. GRS Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Призначається для підйому забрудненої води за наявності волокнистих тіл, а також каналізаційних стоків побутового походження. GRE Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу Призначається для підйому забрудненої води за наявності волокнистих тіл, а також каналізаційних стоків побутового походження. GRI Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з двох механічних ущільнень з карбіду кремнію (SiC), що встановлюються серійно в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу може використовуватися для підйому забрудненої води за наявності волокнистих тіл, а також для інтенсивної експлуатації за наявності нефільтрованих стічних каналів цивільного походження.

GRF Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX. Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. GRF особливо рекомендований за наявності волокнистих тіл та для нефільтрованих органічних стоків цивільного та промислового походження. Насоси з двигунами потужністю 2,2...3,0 кВт - 4 полюси Спеціальні гідравлічні частини, що використовуються з двигунами потужністю від 2,2 до 3,0 кВт, 4 полюси, виконуються із системою подрібнення, що складається з міцної крильчатки S-подібної форми, що обертається на рівні сполученої пластини із зубчастим всмоктуючим отвором. Як крильчатка, так і сполучена пластина виконані з чавуну EN-GJS-600-3, що пройшов термічну обробку для надання більшої поверхні твердості. Ця система рекомендується для сільського господарства, тваринництва та цивільного сектора, за наявності дуже забруднених рідин з твердими тілами, що подрібнюються.

GRN Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Ця серія є у вибухозахищеній версії ATEX (на замовлення). Розроблений для промислового та професійного застосування, він придатний для обробки рідин, що містять тверді тіла або волокна у зваженому стані, активний шлам низької або середньої в'язкості. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення). GRP Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні. Рекомендується для промислового та професійного застосування, може використовуватися для підйому рідин, що містять тверді тіла або волокна у зваженому стані, активний шлам.

 Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

Завантажити файл(и) опису GR_BluePRO.pdf GRF.pdf GRI.pdf GRN.pdf GRP.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua