Zenit DG

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Занурювальні насоси Zenit для стічних вод серії DG робоче колесо Vortex

Електронасоси з крильчаткою Vortex Сімейство DRAGA (DG) характеризується електронасосами з глибоко посадженою крильчаткою типу Vortex, що забезпечує великі просвіти, навіть інтегральні. Відмінно підходить для використання в промисловості, сільському господарстві, перекачуванні біологічного шламу, стоків тваринницького походження та забруднених рідин із твердими тілами. Насоси з двигунами потужністю 0,3...1,5 кВт Завдяки великому вільному просвіту моделі DG з двигунами до 1,5 кВт відмінно підходять для застосування в промисловості, сільському господарстві та зоотехніці.

DG-Steel електромеханічний вузол з хромонікелевої сталі AISI 304, придатний для занурювальної роботи, в комплекті з двома опозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію та графіто-глиноземної суміші в масляній камері, з мастилом харчовим маслом, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Корпус насоса з хромонікелевої сталі AISI 304. Придатні для обробки чистої або трохи забрудненої води з наявністю твердих тіл розміром до 40 мм. Вони знаходять застосування у каналізаційних системах, у зоотехніці, у санітарних та водопровідних системах. DG BluePRO Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований 2 оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу. Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. може використовуватися за наявності біологічних, злегка забруднених та каналізаційних рідин. Придатний у суворих умовах експлуатації, за наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів та дренажної води. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.

DGE Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу. Придатний за наявності біологічних, злегка забруднених та каналізаційних рідин. Призначається для побутового та житлового застосування.

DGO Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 механічного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, оппозитно зібраних та змащуваних олією. двигун у масляній ванні. Придатний для роботи в суворих умовах експлуатації, за наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів та дренажної води.

DGI Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з двох механічних ущільнень з карбіду кремнію (SiC), що встановлюються серійно в масляному колодязі, що оглядається. екологічний двигун сухого типу. Рекомендується в суворих умовах експлуатації, за наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів та дренажної води.

 DGF Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX. Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. DGF знаходить застосування там, де звичайні занурювальні електронасоси не можуть використовуватися. Сфера застосування - переважно промислова, включаючи відведення стоків зі сміттєвих полігонів та біологічних забруднених рідин. Насоси з двигунами потужністю 1,5...16,4 кВт Моделі DG з двигунами до 16,4 кВт мають максимальний вільний просвіт у 150 мм та придатні для роботи з біологічним шламом, зоотехнічними стоками та забрудненими рідинами із твердими тілами.

DGN Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Ця серія є у вибухозахищеній версії ATEX (на замовлення). Знаходить застосування за наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, промисловості та сільському господарстві. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення). DGP Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що розглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні. Знаходить застосування за наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для інтенсивного використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, промисловості та сільському господарстві.

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

 

Завантажити файл(и) опису DG_BluePRO.pdf DG_Steel.pdf DGF.pdf DGN.pdf DGO.pdf DGP.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua