Насосы Zenit зі спецсплавів

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Насоси Zenit заглибні серії DRX-DGX-DRY-DRB-DGB для агресивних середовищ

Занурювальні електронасоси зі спеціальних сплавівМоделі з нержавіючої сталі INOX AISI 316 (0,37...15,0 кВт)Насоси DRX, DRY та DGX виконані з нержавіючої сталі CF8-M (AISI 316) та мають відкриту багатоканальну крильчатку, придатну для води з твердими тілами (DRX, DRY) та vortex для забрудненої води (DGX). Вони рекомендуються для корозійних та агресивних рідин, отже, вони можуть використовуватися для промислових систем у хімічній, фармацевтичній промисловості або за наявності морської води.

DRX Електромеханічний комплекс із нержавіючої сталі CF-8M (AISI 316), призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних оппозитних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно встановлених і змащуються маслом. Двигун у масляній ванні. Дренажна крильчатка із сталі А2. Розроблений для обробки дуже корозійних або хімічно агресивних рідин, зазвичай у хімічній промисловості, призначається для промислового та спеціального застосування.

DGX Електромеханічний комплекс із нержавіючої сталі CF-8M (AISI 316), призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних оппозитних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно встановлених і змащуються маслом. Двигун у масляній ванні. Крильчатка Vortex із сталі А2. Відмінно підходить для підйому відфільтрованих, дуже корозійних або агресивних рідин зазвичай у хімічній промисловості. Призначення суто промислове та специфічне.DRYЕлектромеханічний комплекс із нержавіючої сталі CF-8M (AISI 316), призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні. Крильчатка із сталі А2 з великим вільним просвітом. Розроблений для обробки дуже корозійних або хімічно агресивних рідин, зазвичай у хімічній промисловості, призначається для промислового та спеціального застосування. Придатний для обробки рідин низької та середньої в'язкості, що містять тверді або волокнисті частинки, пісок та активний шлам.

Моделі з бронзи В10 (0,37...1,5 кВт)

Насоси DRB та DGB виконані з бронзи В10 та мають відкриту багатоканальну крильчатку, придатну для води з твердими тілами (DRB) та vortex для забрудненої води (DGB). Вони рекомендовані для морської води або солоних рідин та знаходять застосування у таких галузях, як рибництво чи тваринництво.DRBЕлектромеханічний комплекс із бронзи В10, призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 механічного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, оппозитно зібраних та змащуваних олією. Двигун у масляній ванні. Дренажна крильчатка із бронзи В10. Придатний для роботи з фільтрованими, хімічно агресивними рідинами, барвниками або морською водою. Може використовуватися в шкіряній промисловості та на плавзасобах.DGBЕлектромеханічний комплекс із бронзи В10, призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 механічного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, оппозитно зібраних та змащуваних олією. Двигун у масляній ванні. Крильчатка Vortex із бронзи В10. Призначається для підйому хімічно агресивних, забруднених вод, барвників та морської води. Таким чином, він ідеально підходить для використання у шкіряній та паперовій промисловості, а також для суднових застосувань.

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

Завантажити файл(и) опису DGB.pdf DGX.pdf DRB.pdf DRX.pdf DRY.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua