Zenit VL

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Насоси заглибні Zenit серії VLP для абразивних середовищ

Електронасоси для абразивних рідин Електронасоси сімейства VULCO (VL) виконані з гідравлічною частиною з чавуну, покритого товстим шаром зносостійкого поліуретанового матеріалу (Vulkolan). Багатоканальна відкрита крильчатка з металевим осердям, покрита товстим шаром зносостійкого поліуретанового матеріалу. Практично необмежена довговічність цього покриття дозволяє застосовувати його там, де інші матеріали виявляють часті проблеми зношування та занадто частого обслуговування. Розроблено для експлуатації в керамічній промисловості, для обробки граніту, мармуру, скла, різання металу, у кар'єрах та шахтах, у процесах обробки наповнювачів та у системах з виробництва цементу. Насоси з двигунами потужністю 1,5...16,4 кВт

VLP Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні. Чавунна крильчатка GJL-250 з напівглибокою посадкою, покрита зносостійким поліуретановим матеріалом (Вулколаном). Особливе облицювання гідравлічної частини з Вулколана робить цей електронасос особливо вдалим для перекачування керамічної глазурі або для обробки надзвичайно абразивних рідин.

Вулколан: еластомер з високими характеристиками. Вулколан - це один з наявних на ринку еластомерів із найвищими характеристиками. Механічні та динамічні характеристики цього матеріалу є надзвичайно високими. Він використовується у багатьох галузях, виконуючи найважчі завдання, коли необхідно витримувати надзвичайно високі динамічні навантаження. Виробництво виконується розливом при температурі понад 100 0C. Даний еластомер з високими характеристиками виходить в результаті багатостадійного процесу шляхом хімічної реакції між поліолами поліефірного типу і гліколями. Вулколан відрізняється: високою механічною міцністю; найвищими динамічними характеристиками. Основні характеристики: стійкість до високих динамічних навантажень; висока міцність на розрив; низьке поглинання води (забезпечує безпроблемну роботу у найрізноманітніших атмосферних умовах); хороша стійкість до УФ випромінювання, озону, жирів та олій; незначна зміна характеристик за найрізноманітніших температур експлуатації (від -30 0C до +80 0C); висока зносостійкість; низька залишкова деформація; висока ударна в'язкість. Найбільш поширені сфери застосування: мембрани для насосів; сполучні муфти; диски для прядильних верстатів із відкритим кінцем; шкребки для шовкографії; облицювання для роликів; кільця ущільнювачів; опорні підшипники; намотують ролики; системи підвісок.

 Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

 

Завантажити файл(и) опису VLP.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua