Zenit UNIQA

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Насоси Zenit Uniqa занурювальні та сухої установки для стічних вод

 Занурювальні електронасоси ZENIT UNIQA Розроблені для професійного та інтенсивного застосування, як правило, використовуються в цивільних та промислових очисних спорудах, для підйому та перекачування стічних вод, атмосферних опадів, що містять тверді тіла, циркуляції необробленого чи активного шламу та біологічних рідин. Двигуни серії ZENIT UNIQA спроектовані для досягнення класу ефективності Premium (IE3) відповідно до норм EN 60034-30. Вся гама є в "сухій" версії, яка не вимагає подачі зовнішньої рідини, і допускає безперервну роботу електронасоса (експлуатація S1), навіть якщо він частково занурений або встановлений у сухій камері. Є нестандартні діаметри крильчатки для оптимальних характеристик дома роботи.

Серія UNIQA розроблена за модульною логікою, згідно з якою двигун та гідравлічна частина відмінно поєднані для отримання міцного та надійного виробу.

  • Максимальна допустима робоча температура відповідно до норми NEMA, клас А. Корпус двигуна, крильчатка та гідравлічна частина із чавуну або нержавіючої сталі.
  • Високопродуктивні електродвигуни виготовлені для досягнення класу ефективності Premium (IE3). Є моделі для живлення із частотою 50 або 60 Гц.
  • Вбудований у статор термозахист, що оберігає двигун навіть у разі суворих та безперервних умов експлуатації. Довговічне мастило підшипників (50000 годин). Вал двигуна з AISI 431. На замовлення може бути виконаний із NITRONIC 50.
  • Датчики для визначення просочування води в масляну камеру механічних ущільнень, моторний відсік і відсік клемної колодки.
  • Два механічні ущільнення з карборунду у великій масляній камері та V-подібне кільце. Поставляються з канальними крильчатками або vortex високої продуктивності.
  • Гідравлічна частина із напірними горловинами від DN65 до DN400. Вільний інтегральний просвіт для моделей з крильчаткою Vortex, хв. 80 мм для моделей з канальною крильчаткою.
  • Запатентована система охолодження із закритою сорочкою та внутрішньою циркуляцією. Спосіб читання коду виробу

 

Спосіб читання коду вироба

1 Найменування виробу:

ZU = Zenit UNIQA

2 Матеріал виготовлення:

G = Чугун
B = Бронза
X = Нержавіюча сталь

3 Тип крильчатки:

OC = з каналами, відкрита
CC = з каналами, закрита
V = vortex

4 Діаметр напірной горловини (мм)

5 Варіант гідравлической частини

6 Потужність (кВт)

7 Полюси мотору

8 Варіант мотору

9 Робота:

D = суха (Dry)
W = занурювальна (Wet)

10 Номінальный діаметр робочого колеса (мм)

11 Тип установки

12 Тип свердлення для установки/аксесуари

Двигун

Двигун з ефективністю PREMIUM IE3, робота з дотриманням класу NEMA A, ізольований за класом Н. Робота гарантована в режимі S1 навіть у воді за температури 60 0C або більше.Як правило, оскільки витрати на енергію є найвищими в порівнянні з іншими витратами, при безперервній роботі економія в порівнянні з традиційною системою буде більш суттєвою і витрати на купівлю високопродуктивної системи будуть повернені в найкоротші терміни, без урахування незаперечних переваг впливу на довкілля.

 

Гідравлична частина

Усі гідравлічні компоненти були спроектовані для досягнення найвищої ефективності та найкращих характеристик, незважаючи на гарантію великих вільних просвітів. Є 2 типи крильчаток: vortex та з каналами високої продуктивності.На всіх моделях з канальною гідравлічною частиною є система осьового регулювання, яка дозволяє відновити проміжок крильчатки і зберегти незмінними характеристики навіть у разі зносу компонентів.Система ACS (захисна система від засмічення) не допускає блокування крильчатки навіть за наявності сильно забруднених рідин.

 

Система охолодження (запатентована)

Охолодження двигуна здійснюється за допомогою внутрішньої запатентованої системи циркуляції по замкнутому контуру. Таким чином, рідина, що використовується в процесі, не змінюється навіть при випадковому попаданні забрудненої рідини в масляну камеру в результаті зносу першого механічного ущільнення. Безперервна робота гарантована також у разі сухої установки та в умовах часткового занурення.

Типи встановлення

Установка з з'єднувальним пристроєм (тип Р)

Сполучний пристрій з вертикальним або горизонтальним натиском закріплено на дні резервуара.Електронасос опускається в резервуар по двох напрямних трубах, аж до стикування зі з'єднувальним пристроєм. Напірна труба підключена до з'єднувального пристрою за допомогою уніфікованого фланця.Це рішення дозволяє виконувати перевірку та обслуговування на електронасосі надзвичайно простим способом, не вимагаючи випорожнення резервуару.

Вільна установка (тип S)

Прикріплений до основи електронасос стоїть вертикально на дні резервуару. Підключення до системи здійснюється за допомогою фланцевої труби, підключеної до горловини напірної. Електронасос може бути підключений до гнучкої труби, використовуючи фланцевий фітинг з коліном, підключений до напірної горловини. Це рішення дозволяє легко витягати електронасос із резервуара та рекомендується для тимчасового використання.

Вертикальна установка (тип Т) або горизонтальна (тип Z) в сухої камери

Електронасос може бути встановлений у сухій камері завдяки використанню охолоджувальної сорочки.Не потрібно жодних охолоджуючих рідин із зовнішнього джерела, оскільки температура двигуна підтримується інноваційною запатентованою системою із замкнутим контуром та внутрішньою циркуляцією.При сухій вертикальній установці електронасос встановлюється на основу з коліном, до якого підключається фланцева всмоктувальна труба.При сухій ГОРИЗОНТАЛЬНІЙ установці електронасос кріпиться до сталевої конструкції, а труба, що всмоктує, кріпиться безпосередньо до всмоктуючого фланця електронасоса.

Невизначена установка (тип Х)

Електронасос не має підготовки для будь-якого типу установки. Цей варіант рекомендований для зберігання на складі як запас.

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

 

 

Завантажити файл(и) опису ZUG_OC.pdf ZUG_V.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua