Zenit SM-SB

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Насоси Zenit серії SM-SMP занурювальні для стічних вод

Електронасоси з одно- та двоканальною закритою крильчаткою Насоси з двигунами потужністю 1,5...22,0 кВт Сімейство SYSTEM M (SM) характеризується електронасосами із закритою одноканальною крильчаткою, що забезпечує великі просвіти та високу продуктивність. Знаходить застосування за наявності забруднених рідин зі зваженими твердими тілами. Відмінно підходить для перекачування забруднених біологічних рідин із зваженими твердими тілами та біологічних відфільтрованих рідин. Як правило, знаходить застосування в промисловості, в очисних спорудах та каналізаційних системах. SME Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу Призначається для перекачування води у невеликих каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у харчовій промисловості, сільському господарстві та поливі. SMI Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з двох механічних ущільнень з карбіду кремнію (SiC), що встановлюються серійно в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. Знаходить застосування в перекачуванні води в громадських об'єктах, невеликих каналізаційних системах, тваринницьких фермах, харчової промисловості, сільському господарстві та поливі. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.

SMN Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Розроблені для суворих умов експлуатації, в основному використовуються в цивільних та промислових очисних спорудах, підйомі каналізаційних стоків та перекачуванні промислового шламу. Перекачування атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляція необробленого або активного шламу та біологічних рідин. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення).

SMP Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні. Розроблені для суворих умов експлуатації, зазвичай використовуються в очисних спорудах, житлових об'єктах, каналізаційних системах та обробці води, що надходить з громадських об'єктів. Призначається для перекачування промислового шламу.

SMF Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX. Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. SMF може використовуватися за наявності забруднених рідин зі слідами займистих речовин або в загазованій атмосфері.

Насоси з двигунами потужністю 6,5...50,0 кВт

Сімейство SYSTEM B (SB) характеризується електронасосами із крильчаткою закритого двоканального типу. Великий вільний прохід та висока продуктивність – це характеристики, що дозволяють сімейству SB працювати за наявності забруднених рідин із зваженими твердими тілами. Ідеальне рішення для подачі стоків, насиченої домішками води, що навіть містить тверді тіла, сирий або активний шлам, відфільтрованих та невідфільтрованих біологічних рідин, а також атмосферних стоків та дренажної води. Відмінно підходить для підйому води в громадських закладах та системах для громадських робіт або в лікарнях.

SBN Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Призначаються для професійного використання у суворих умовах, застосовуються у цивільних та промислових очисних спорудах. Підйом каналізаційних стоків та перекачування промислового шламу, атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляція необробленого або активного шламу, біологічних рідин. Ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення). SBP Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. двигун у масляній ванні. Призначаються для промислового та інтенсивного застосування, як правило, використовуються в цивільних та промислових очисних спорудах, для підйому стічних вод та перекачування промислового шламу, атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляції необробленого чи активного шламу та біологічних рідин.

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

 

Завантажити файл(и) опису SBN.pdf SBP.pdf SME.pdf SMF.pdf SMN.pdf SMP.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua