Zenit MA

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Насоси Zenit серії MAN 550/2/80-100 для стічних вод

Електронасоси з одноканальною відкритою крильчаткою До сімейства MACS (МА) належать електронасоси з відкритою одноканальною крильчаткою, що гарантує відмінну продуктивність та великі вільні прорізи, часто інтегральні, що знижують небезпеку засмічення. Може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах та промислових застосуваннях загалом. Насоси з двигунами потужністю 0,74...4,1 кВт Особлива форма лопаті крильчатки та сполученої з нею пластини забезпечують викид тіл, надаючи їм вільний шлях. За допомогою спеціальної конічної втулки виконується осьове регулювання крильчатки. Таким чином, можна відновити гідравлічні характеристики, що змінюються в результаті зносу частин, що рухаються, забезпечуючи більш високу продуктивність і сталість продуктивності з плином часу. Лопаті, що знаходяться на задній стороні крильчатки, подвоюють продуктивність подачі води в сорочку охолодження в системах із сухою камерою, знижуючи засмічення та забезпечуючи охолодження двигуна навіть у суворих умовах експлуатації.

MAI Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з двох механічних ущільнень з карбіду кремнію, що встановлюються серійно в масляній криниці. Екологічний двигун сухого типу. Призначається для перекачування води у громадських об'єктах, невеликих каналізаційних системах, тваринницьких фермах, у харчовій промисловості та сільському господарстві.

MAN Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. ця серія є у вибухозахищеній версії ATEX (на замовлення). Знаходить застосування за наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, промисловості та сільському господарстві. ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення).

MAF Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX. Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. MAF може використовуватися за наявності забруднених рідин зі слідами займистих речовин або ж у загазованій атмосфері.

  Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

 

Завантажити файл(и) опису MAF.pdf MAN.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua