Zenit DR

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Занурювальні насоси Zenit серії DR-DRP для зливових та стічних вод.

Електронасоси з багатоканальною відкритою крильчаткою Сімейство DRENO (DR) характеризується електронасосами із крильчаткою відкритого багатоканального типу. Залежно від різноманітних комбінацій з двигунами, знаходить застосування в обробці переважно чистої води або з незначною кількістю домішок або може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, в очисних спорудах і в промисловості в цілому. Насоси з двигунами потужністю 0,3...1,5 кВт Крильчатка DR, встановлена на двигуни потужністю до 1,5 кВт, знаходить застосування в обробці переважно чистої або мало забрудненої води. Сталева решітка, встановлена на забірному отворі, забезпечує проходження твердих тіл діаметром до 15 мм.

DR-Steel електромеханічний вузол з хромонікелевої сталі AISI 304, придатний для занурювальної роботи, в комплекті з двома опозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію та графіто-глиноземної суміші в масляній камері, з мастилом харчовим маслом, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Корпус насоса з хромонікелевої сталі AISI 304. Призначаються для обробки чистої води з твердими частинками розміром до 12 мм, що надходить із ставків, струмків, колодязів, а також для збирання дощової та ґрунтової води. Вони також використовуються для дренажу або спорожнення цистерн. Призначається та надійно використовується в побутовому та житловому застосуванні.

DR Blue Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований двома оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію та графіто-глиноземної суміші в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Ідеальне рішення за наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків для дренажу або відведення підземних вод. Призначається та надійно використовується у побутовому, навіть суворому застосуванні.

DR BluePRO Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований двома оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу. Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна. Призначається для використання з чистою або злегка забрудненою водою, що містить невеликі тверді тіла, відфільтрованою водою, зливовими стоками для дренажу та відведення підземних вод, коли повинні забезпечуватися високі гідравлічні характеристики. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.

DRE Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу Може використовуватися за наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків для дренажу або відведення підземних вод. Призначається лише для побутового використання.

DRO Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 механічного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, оппозитно зібраних та змащуваних олією. двигун у масляній ванні. Може використовуватися за наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків для дренажу або відведення підземних вод. Призначається лише для побутового використання.

DRF Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX. Може використовуватися за наявності чистих або злегка забруднених вод, що містять невеликі тверді тіла, відфільтрованих стоків, зливових стоків для дренажу або відведення підземних вод. Призначається для суворого побутового та професійного застосування. Насоси з двигунами потужністю 1,5...19,3 кВт Крильчатка DR, встановлена на двигуни з потужністю до 19,3 кВт, може використовуватися для підйому каналізаційних стоків, очисних систем та загального промислового застосування. для даного типу гідравлічної частини не встановлюється будь-яка забірна решітка, що забезпечує проходження твердих тіл розміром до 120 мм. DRN Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу. ця серія є вибухозахищеної версії ATEX (на замовлення). Розроблено в основному для професійного та промислового використання, такого як очищення вод, каналізаційні системи та тваринницькі ферми. Особливо придатний для обробки рідин, що містять тверді завислі тіла, активний шлам з низькою або середньою щільністю. ця серія призначена для системи охолодження ZENIT для сухої або напівзанурювальної установки (на замовлення). DRP Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. двигун у масляній ванні. Розроблений для перекачування сильно забрудненої води, активного шламу та твердих тіл. Особливо рекомендується для використання в очисниках, каналізаційних системах, для підйому цивільних стоків, у целюлозно-паперовому виробництві, при дубленні та виробленні шкір.

 Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.

Завантажити файл(и) опису DR_BluePRO.pdf DR_Steel.pdf DRF.pdf DRN.pdf DRO.pdf DRP.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua