Підйомні станції Zenit

Особливості/переваги продукції:

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Пластикові КНС із насосами в ємності Zenit Blue-Box

Готові підйомні станції є ефективним та економічним рішенням для збирання та перекачування побутових стоків у каналізаційній мережі, коли вона знаходиться на вищій позначці, отже, недосяжною для самопливу, або ж у разі потреби подрібнення відходів.

Серія BlueBOX складається з ємностей, виконаних з ротоштампованого поліетилену об'ємом 90, 150, 250 літрів, призначених для встановлення з одним насосом, або 400 для двох насосів. Особлива форма серії надихнута дизайном Pininfarina насосів серії Blue. Завдяки своїм конструктивним характеристикам, BlueBOX є надзвичайно універсальною та простою в установці.Робота та застосуванняВодозбірна ємність приймає побутові стічні води, що надходять зі зливів будь-якого типу зі зливових та дренажних колодязів. встановлений у ємності насос дозволяє перекачувати воду у каналізаційну систему. Кришка та трубні муфти мають ущільнення, що забезпечують повну герметичність.

BlueBOX призначається для численних можливостей підключення вхідних, вихідних та вентиляційних труб, забезпечуючи відповідну експлуатацію у будь-яких умовах вільного місця. Усередині може бути встановлений подрібнюючий насос, здатний дробити сторонні тіла, що містяться в стоках, і перекачувати їх великі відстані. Таким чином, рідина, що перекачується, може пропускатися навіть по трубах маленького діаметру, забезпечуючи суттєву економію в плані вартості всієї системи.

Уточюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравлічні характеристики та розміри доступні в вкладанні.Завантажити файл(и) опису Подъемные_станции.pdf

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua