Flygt КНС Compit та ТОР

Особливості/переваги продукції:

Уточнюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Опис/конструкція:

Компактні каналізаційни насосні станції Flygt Compit и TOP

 Ось уже понад 25 років компанія Xylem розробляє, встановлює та здійснює сервісне обслуговування систем напірної каналізації у всьому світі. Одне з рішень – насосна станція Flygt Compit. Ця комплектна насосна станція дозволяє забезпечити приватну оселю, багатоповерхову будівлю або цілий район надійною системою каналізації. Найголовніше, можна вибрати ті насоси та додаткове обладнання, які відповідають Вашим потребам. Заздалегідь виготовлені станції доступні у різних розмірах. До них додається все необхідне обладнання для легкого та швидкого встановлення.

Compit - каналізаційні насосні станції для котеджів та невеликих будівель Наш 25-річний досвід у розробці насосних станцій дозволив створити Compit – це передовий винахід також є унікальним з погляду дизайну та сучасних матеріалів. Закопана насосна станція Compit сконструйована для обслуговування котеджів та невеликих будівель. Станція призначена для відкачування ґрунтових та каналізаційних стічних вод. Комбінація з чашеподібного днища та занурювального насоса робить станцію самоочищається. Гладкі та слизькі стіни корпусу не дозволяють забрудненню прилипати до них. Крім того, станція не потребує обслуговування протягом тривалого часу. Compit поставляється у готовому до експлуатації вигляді, необхідно лише під'єднати станцію до самопливного та напірного трубопроводу. Коли йдеться про відведення каналізаційних стоків для котеджу, то насосна станція Compit є відмінним рішенням завдання як в економічному, так і екологічному плані. Корпус Compit складається з тришарового поліетилену високої густини PE-HD, цей матеріал придатний до вторинної переробки. Насос легко встановлюється безпосереднім спуском на напірний патрубок.

Основні характеристики станції Compit:

Легка та компактна;

Підйомний ланцюг із нержавіючої сталі;

Насосна станція укомплектована одним або двома насосами;

Напірна труба має з'єднання DN 50 (на розмір 63 мм);

Швидке та високоякісне приєднання;

Засувка та зворотний клапан змонтовані всередині станції;

Насадка із нержавіючої сталі;

Підвідна труба DN150;

Литі емальовані деталі найвищої якості. Станція має діаметр 900 мм та висоту 1860 мм, включаючи люк. Маса станції близько 85 кг без насоса та люка. Для встановлення на глибину від 1,9 до 3 метрів до комплекту станції входить 40 кг. телескопічна колона з бетонним люком та простий механізм для підйому насоса. Стандартний пакет Включає поліетиленову ємність, насос(и), поплавкові датчики рівня ENM-10, вбудовану запірну арматуру, панель управління з сигналізацією аварійного рівня, полегшений або посилений люк.

Додатковий вибір продукції Різні системи сигналізації аварійного рівня, панелі керування для зовнішньої установки, підйомні лебідки тощо. * Зверніть увагу – точна комплектація насосної станції залежить від конкретних умов місця встановлення, розрахункових величин стоків, необхідного загального напору, необхідного робочого об'єму станції, діаметру напірного колектора, потужності живлення електромереж, а також місцевих вимог Водоканалу.

LTA - Напірна каналізаційна система компанії Flygt для дачних селищ Напірна каналізаційна система LTA (Latt trycksatt avloppssystem) призначена для приєднання групи невеликих будівель, наприклад дачного селища, до центральної каналізаційної системи. В системі використовуються дешеві та зручні пластмасові труби, дорогі роботи з прокладання магістралі на глибині зводяться до мінімуму шляхом використання термоізоляції та кабелю, що обігріває, з термостатним регулюванням. Ця ж система використовується для окремих будівель, розташованих поблизу центральних каналізаційних магістралей, але стоять занадто низько для того, щоб каналізація відходила самопливом, як завжди. Простота прокладання траси на складному рельєфі Каналізаційна система LTA компанії Flygt не залежить від перепаду висоти на всьому своєму протязі. Це визначає максимальну простоту під час прокладання траси до центральної магістралі, тому система LTA є ефективним та зручним варіантом для гористої місцевості та місць з високим рівнем ґрунтових вод. Компанія Flygt розробила спеціальну напірну каналізаційну систему, що складається з малої насосної станції із насосом Tugger. Цей насос має відмінну здатність створювати напір і подрібнювати забруднення в стічній воді. TOP - каналізаційна насосна станція, що самоочищається Компанія Flygt створила каналізаційну насосну станцію, що самоочищається, майбутнього - ТОР - The Optimum Pumping station (Оптимальна насосна станція).

ТОР представляє:

Повністю конструкцію, що самоочищається;

Мінімальний обсяг осаду, що залишився;

Максимально можливу швидкість турбулентності у корпусі;

Постачання після заводського тестування;

Простоту та швидку окупність при модернізації станцій старого типу;

Повний пакет устаткування нових каналізаційних систем;

Економічний ефективність;

Простоту встановлення.

Уточнюйте ціну або отримайте технічну консультацію, перейшовши за посиланням  Контакти

Гідравличні характеристики та розміри доступні у вкладанні.

03062, м.Київ, вул. Чистяківська, 2-А, оф. 307

Тел.: +38 (068) 701-85-58, Тел. +38 (050) 380-53-09

E-mail: office@energya-swo.com.ua